Kontakta oss

Vill du veta mer om vilken nytta marknadsföring och annonsering kan ge dig och ditt företag?

Fyll i dina uppgifter i formuläret nedan eller kontakta någon av oss, så hjälper vi dig!

Norrbotten

Peder Gidlund

Ansvarig utgivare, Projektledare

Tel: 070-590 95 69
E-post: peder.gidlund@gratistidning.com

Monica Stubé

Mediasäljare, Projektledare

Tel: 070-515 80 07
E-post: monica.stube@gratistidning.com

David Berglund

Mediasäljare, Projektledare

Tel: 070-495 30 41
E-post: david.berglund@gratistidning.com

Åke Tapani

Mediasäljare, Projektledare

Tel: 070-330 50 67
E-post: ake.tapani@gratistidning.com

Maria Salonen

Mediasäljare, Projektledare

Tel: 070-620 99 22
E-post: maria.salonen@gratistidning.com

Daniel Engberg

Mediasäljare, Projektledare

Tel: 070-920 16 47
E-post: daniel.engberg@gratistidning.com

Mikael Arvidsson

Mediasäljare, Projektledare

Tel: 072-202 30 46
E-post: mikael.arvidsson@gratistidning.com

Victoria Timander

Mediasäljare, Projektledare

Tel: 070-543 33 35
E-post: victoria.timander@gratistidning.com

Gotland

Roine Söderlind

Mediasäljare, Projektledare

Tel: 070-495 30 40 E-post: roine.soderlind@gratistidning.com

Alexandra Granström

Mediasäljare, Projektledare

Tel: 070-495 30 42
E-post: alexandra.granstrom@gratistidning.com

Nellie Jakobsson

Mediasäljare, Skribent

Tel: 070-495 30 98
E-post: nellie.jakobsson@gratistidning.com

Jörgen Hallström

Skribent

Tel: 070-644 69 03
E-post: jorgenhallstrom@gratistidning.com